Wist je dat Edin meerdere opleidingslocaties heeft? Bekijk ze hier

Training Intake, anamnese en mondonderzoek voor de prothetische behandeling

Wil jij met een zorgvuldige intake en gedegen mondonderzoek de juiste basis leggen voor een succesvolle prothetische behandeling? Met de training Intake, anamnese en mondonderzoek voor de prothetische behandeling leer je gericht informatie verzamelen over het protheseverleden, het huidige gebruik, eventuele klachten en de verwachtingen van de patiƫnt. Je ontwikkelt de vaardigheden om een intra- en extraoraal onderzoek uit te voeren, de bestaande prothese te beoordelen en de bevindingen te vertalen naar duidelijke afspraken over de behandeling, begroting en verwachtingen. Zo leg je vanaf het eerste contact een professionele en onderbouwde basis voor een passende prothetische behandeling!

Duur

1 contactmoment

Resultaat

Certificaat

Locatie

Bergen op Zoom

Jouw toekomst

Leeruitkomsten
Na het volgen van deze training kan de student gericht informatie verzamelen over het prothese-verleden, het huidig gebruik, eventuele klachten en de verwachtingen van de patiƫnt met betrekking tot prothetiek. De student leert een intra- en extra-oraal onderzoek uit te voeren, de bestaande prothese te beoordelen en duidelijke afspraken te maken over de behandeling, begroting en verwachtingen.

Vervolgopleidingen/-trainingen
Klaar voor een volgende stap in jouw carriĆØre? Verbreed jouw horizon met de volgende opleidingen/trainingen:


De opbouw

Globale opbouw training
De training is uit verschillende onderdelen opgebouwd. Dit zijn de volgende onderdelen:

  • 1 dagdeel van 3,5 uur

  • Standaard lestijden van 09.00 uur tot 12.30 of 13.00 tot 16.30 uur

Duur van de training
De totale trainingsduur is ƩƩn dagdeel.


De onderwerpen

Tijdens de training Intake, anamnese en mondonderzoek voor de prothetische behandeling ontwikkel je alle benodigde kennis en vaardigheden. Dit komt terug in de volgende onderwerpen:

  • Informatie intake t.b.v. prothetiek

  • Anamnese t.b.v. prothetiek

  • Mondonderzoek t.b.v. prothetiek


Praktische informatie

Studiebelasting
De training Intake, anamnese en mondonderzoek voor de prothetische behandeling omvat 3,5 contacturen.


Accreditatie & kwalificatie

Na afronding van de training Intake, anamnese en mondonderzoek voor de prothetische behandeling ontvang je een bewijs van deelname en 3 KRTP punten.


Toelating

Je bent toelaatbaar tot de training Intake, anamnese en mondonderzoek voor de prothetische behandeling met ƩƩn van de volgende beroepsachtergronden

  • Klinisch Prothese Technicus

  • Tandtechnicus

  • Tandprotheticus

  • Assistent

  • Tandarts

  • MondhygiĆ«nist

Aanvullende eisen

  • Klinische basis ervaring is gewenst.

  • Je hebt voldoende beheersing van de Nederlandse taal (2F/B1).

Bij inschrijving ontvang je een formulier waar we informatie uithalen over jouw toelaatbaarheid.

Twijfel je of je toelaatbaar bent? Neem dan contact met ons op via commercie@edin.nl


Investering

Lesgeld:€ 225,00

Totale investering:€ 225,00

Je kunt ook kiezen voor een Edin Plus+ abonnement!

Investering Edin Plus+

Lesgeld: 0

Totale investering:€ 1.850

Locatie

Deze training wordt aangeboden in ons opleidingscentrum in Maarsbergen en onze Edin Hub in Bergen op Zoom. Daarnaast kun je de opleiding volledig Incompany laten verzorgen binnen jouw tandartspraktijk, vraag hier een offerte aan. Zie ook de informatie per geselecteerde startdatum.


Eerstvolgende startdatum
dinsdag 19 januari
Bergen op Zoom

Losse opleiding

€ 225,-

Met EdinPlus+

Onbeperkt€ 1.850,-

Nicoline Hilligehekken
Commercieel medewerker binnendienst

Wanneer wil jij starten?

Beschikbare plekken: 20

Lesdata
  • dinsdag 19 januari 2027
Locatie

Bergen op Zoom
Voltastraat 6
4622 RP

Beschikbare plekken: 20

Lesdata
  • dinsdag 26 januari 2027
Locatie

Maarsbergen
Ambachtsweg 4e
3953 BZ